03.12.2014

Podziękowania

Czas szybko leci i jesteśmy już po ostatnim spotkaniu z drugiej edycji naszego cyklu. Bardzo dziękujemy Karolowi Radziszewskiemu za dzisiejsze wystąpienie "Ubrane w sztukę, czyli o roli cała w fotografii" i Wam, Drodzy Miłośnicy Fotografii, za jak zwykle niezwykle liczną obecność i pytania.

Przyszedł czas na podziękowania za całą drugą edycję.
Dziękujemy wspaniałym prowadzącym za to, że podzielili się z nami swoją wiedzą, przemyśleniami, czasem też wątpliwościami. W tej edycji byli to: Andrzej Zygmuntowicz, Kuba Dąbrowski, Anna Beata Bohdziewicz, Mikołaj Grynberg, Igor Omulecki i wymieniany już dziś - Karol Radziszewski!
Dziękujemy naszym partnerom: Warsaw Photo Days, Dom Spotkań z Historią Fundacja Napo oraz patronom medialnym: Artinfo.pl, Digital Camera, Doc! Photo Magazine, FotografiaKolekcjonerska.pl.
Gorąco dziękujemy całej fantastycznej ekipie baru Studio, bez której nic by się nie udało - szczególnie czułe podziękowania zechcą przyjąć: Grzegorz Lewandowski oraz Ewelina Tomczak, Misiek, Kasia Radziszewska i Kasia Łygońska.
Najgorętsze podziękowania kierujemy do Was, Kochani Miłośnicy Fotografii, za Wasze niegasnące zainteresowanie, cudowną atmosferę, pytania i uwagi.
Jesteśmy wzruszone i wdzięczne wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu drugiej edycji WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI. Szczegóły kolejnej edycji niebawem!
Do zobaczenia wkrótce! Kłaniamy się Wam nisko!
Monika Szewczyk-Wittek i Katarzyna Sagatowska

fot. Karol Radziszewski podczas dzisiejszego spotkania, w tle zdjęcie Nan Goldin.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza