07.12.2016

"Aleja gwiazd, czyli jak fotografować sławnych ludzi”. Prowadzenie: Zuza Krajewska

Zapraszamy na spotkanie z Zuzą Krajewską, które odbędzie się 12 grudnia, o godz. 19:00, w barze Studio, w Warszawie. Temat wieczoru: "Aleja gwiazd, czyli jak fotografować sławnych ludzi”. To ostatnie spotkanie w ramach 6. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami!

Opowiem o tym, czym różni się fotografowanie sławnych ludzi od fotografowania chłopaków z poprawczaka. Ile to kosztuje czasu, emocji, wrażliwości, brainstormów i wysiłku całej ekipy. Opowiem o tym, że czasem naprawdę niewiele można. Ale też o tym, jak bardzo lubię robić ludziom portrety i jak to wpływa na ich wizerunek w mediach. 

Zuza Krajewska
Fotografka, absolwentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Publikowała m.in. w „Elle”, „Szumie” i „KMagu”. Swoje prace pokazywała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych, m.in. w CSW Zamek Ujazdowski („Efekt czerwonych oczu”, 2008), Muzeum Narodowym w Warszawie („Ars Homo Erotica”, 2010; „Wywyższeni. Od faraona do Lady Gagi”, 2012), PGS w Sopocie („Miłość własna. Czyli artyści kochają siebie”, 2014), BWA Warszawa („Przesilenie”, 2013) czy Griffin Art Space ("IMAGO", 2016). Mieszka i pracuje w Warszawie.

fot. Helmut Newton, Autoportret, Photomaton, Paryż, lata 70.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz